Доставка і оплата

Звертаємо Вашу увагу, що відправка товару здійснюється тільки після підтвердження замовлення при дзвінку оператора. У разі необхідності, подробиці про Ваше замовлення і його статус можна уточнити по одному з номерів телефону – +38 (097) 631 12 34, +38 (099) 631 12 34, +38 (073) 631 12 34.

Доставка

Доставка Новою Поштою

Ми здійснюємо доставку Ваших замовлень в будь-яке відділення Нової Пошти, а також адресну доставку по всій Україні. Термін доставки, як правило, становить від 1-го до 3-х днів. Вартість доставки замовлення АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА. Якщо Ваше замовлення відправляється на склад відділення то його необхідно забрати протягом 5 днів з моменту прибуття на скад, інакше замовлення автоматично повертається відправнику.

Звертаємо Вашу увагу, якщо товар оплачується післяплатою Нової Пошти, то пересилання грошових коштів оплачує покупець. За тарифами Нової Пошти сума накладеного платежу дорівнює 20 грн + 2% від суми замовлення.

Доставка Justin

Доставку Ваших замовлень ми можемо виконати компанією Justin, яка має понад 500 відділень по всій Україні. У середньому термін доставки, зазвичай, займає від 1-го до 3-х днів. Вартість доставки замовлення АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА. Якщо Ваше замовлення відправляється на склад відділення то його необхідно забрати протягом 5 днів з моменту прибуття на скад, інакше замовлення автоматично повертається відправнику.

Звертаємо Вашу увагу, якщо товар оплачується післяплатою Нової Пошти, то пересилання грошових коштів оплачує покупець. За тарифами Justin сума накладеного платежу дорівнює 15 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата

Готівкою
при отриманні

Готівковий розрахунок можливий як при купівлі у пункті видачі товару, так і при доставці кур’єром. Оплата приймається виключно у національній валюті.

Оплата картками
Visa та MasterCard

До оплати на сайті приймаються картки Visa та MasterCard. При формуванні замовлення вам необхідно вибрати в списку можливих способів оплати – оплата Банківською платіжною карткою, після чого підтвердити замовлення. Далі ви будете перенаправлені на спеціальну безпечну сторінку банку, на якій вам необхідно авторизуватись та підтвердити оплату з вашої картки.

Безготівковий
розрахунок

Оплата замовлення фізичною чи юридичною особою у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку компанії. Після оформлення замовлення на сайті дочекайтеся поки з Вами зв’яжеться менеджер та запросить необхідні дані для оформлення рахунку-фактури.

Термін дії рахунку-фактури – 3 календарні дні. Ціни у рахунок-фактурі вказані без ПДВ.